Jdi na obsah Jdi na menu
 


11. ročník - letní "Drobkův memoriál"

11. ročník letního víceboje –Drobkův memoriál

 

V sobotu 3. 6. 2017 se konal již 11. ročník letního víceboje na ZŠ Horní. Zúčastnilo se ho nakonec 12 mužských a 6 ženských družstev. Turnaj i přes drobné zdržení začal a probíhal ve velmi příjemné atmosféře, za překrásného počasí a chutí dobrého piva.

V ženské kategorii nakonec zvítězilo mládí z Bučovic Peťa a Peťa před sestrami Kubínovými (Lucka a Lenka). Třetí místo obsadili při rovnosti bodů Sklenča a Iva. Hrálo se systémem každý s každým.

Konečné pořadí ženy:

 1. Peťa a Peťa
 2. Lucka a Lenka (Kubínky)
 3. Sklenča a Ivča
 4. Dita a Simča
 5. Klára a Iva
 6. Lucka a Lenka

 

V mužské kategorii si vítězství a putovní pohár potřetí za sebou vybojovali po velkém obratu z 1:3 na 4:3 Martin s Bambinem před Radimem s Filipem. 3. místo získali Miška s VíŤou před Lubošem a Martinem. K vidění ve skupině byli ovšem nádherné a vyrovnané série, které vrcholili v semifinále play off (4:3).

Konečné pořadí muži:

 1. Martin a Bambino
 2. Radim a Filip
 3. Miška a Víťa
 4. Luboš a Martin
 5. Hnilda a Dawson
 6. Morgan a Libor
 7. Vašek a Tom
 8. Alda a Honzino
 9. Mara a Peťa
 10. Gerža a Formec
 11. Pepa a Michal
 12. Palli a Ilja

 

 

I když turnaj probíhal do večerních hodin, všichni zažívali nádhernou atmosféru. Poté přišel vynikající gulášek a krásné zpěvy v podání Gerži a dalších. A když jsme pozpívali, podebatovali o sportovních a jiných situacích, mohli jsme další ročník prohlásit za ukončený. Díky celému přípravnému výboru jako vždy, jehož složení už všichni znáte ( Alda, Hnilda, Bambino, Sklenča, Laďa, Gerža, Pavlínka, Libuška a Žíla). Tak snad na podzim při 11. zimním víceboji. Snad to nové vedení povolí, kdyžtak bude muset sestoupit Drobek seshora a nakopat mu pr…

Sportu zdar a našemu víceboji zvlášť

                                                                         Žíla